Een overzicht van de lesonderdelen bij het nieuwe vak DIDACTIEK IN (CREATIEF) SCHRIJVEN
Opgave mag via info@schrijversvakschool.org of via WhatsApp 856 3674
| Activerende lessen |
| Analyse |Gedrag en Bewustzijn] |
| Arrangementen voor Groepen, Seating en Formatie. |
| Begeleiden |
| Conceptualiseren |
| Constructivisme |
| Cultureel erfgoed |
| De gedachte omkeren |
| De stem van de schrijver |
| Denktaken |
| Een lesvoorbereiding schrijven |
| Eigen ervaringen |
| Elementaire Schrijftechnieken |
| Omgaan met controverse |
| Omgaan met eigenzinnigheid |
| Expressie |
| Feedback geven/ varianten in Feedback |
| Fouten tijdens workshops |
| Gender in literatuur |
| Individueel/groeps feedback | mondeling |
| Kritisch denken |
| Leerstijlen |
| Leesproces |
| Lesdoelen ontwikkelen a.d.h.v. schrijftaken |
| Meertaligheid |
| Moeilijke verhalen van feedback voorzien |
| Onderwijskundige benadering |
| Ontwikkelingspschologie Piaget |
| Problemen met het doorgronden van de schrijver |
| Programmering, start, midden, eind |
| Proza, Poëzie, Theater, Scenario-Film |
| Rollenspelen |
| Schriftelijke feedback |
| Schrijfhulpboeken |
| Schrijven als tweede natuur |
| Schrijven en denken |
| Software, tekstverwerkers |
| Stappenplan voor leren schrijven |
| Stijl |
| Surinaams Nederlands |
| Surinaamse literatuur |
| Taalconventies |
| Taalvaardigheden |
| Theorieën over cognitieve ontwikkeling van de mens |
| Traditie vs Moderne schrijftaken |
| Traditonele manier van beoordelen van creatief schrijven |
| Verschillende vormen van feedback geven |
| Vormen van schrijven |
| Waarom men eigen teksten niet reviseert |
| Writing starters |
| Overige Kunstdisciplines |
Introductie sessie 1. Mei 2023